Андрій П'ятов написав листа підтримки полоненим українським морякам

Уродженець Кропивницького та голкіпер донецького "Шахтаря" Андрій П'ятов долучився до акції з підтримки військовополонених моряків

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на Tribuna.com.

Декілька днів тому кримські активісти Осман Пашаєв і Лейла Омер, а також Наталія Красненкова вирішили зібрати листи відомих людей до українських моряків, які перебувають в полоні у Москві. Активісти дізналися імена кумирів моряків. Серед них були і спортсмени - Андрій П'ятов, Василь Ломаченко, Олександр Усик і гравці "Динамо".

Родичі 25-річного Богдана Небилиці, 20-річного В'ячеслава Зінченка і 35-річного Володимира Лісового повідомили, що моряки були б раді отримати листи підтримки від Андрія Пятова.

Воротар "Шахтаря" і збірної вже відреагував:
"Хотів би всім нашим морякам, які знаходяться у полоні, передати слова підтримки. Впевнений — у хлопців сильний характер, завдячуючи якому вони долають всі труднощі з високо піднятою головою. Сил вам, хлопці, здоров'я, віри в себе, тримайтесь. Вас не зламати!", - написав П'ятов.

Нагадаємо, що попри бажання російського президента продемонструвати "непохитність" під західним дипломатичним тиском, подальше незаконне затримання українських моряків стає для Кремля токсичним.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький