Арка в Кропивницькому витримала випробування: Нею вже курсують товарні потяги

Представники залізничників отримали попередні результати, - близько 50 пар вантажних потягів вже "прогуділи" над трубою

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на "Фейсбук" начальник відділу пo рoбoті зі ЗМІ міськради КрoпивницькoгСергія Якуніна.

Арку вже протестували спеціалісти сертифікованої Львівської лабораторії: конструкція витримала всі випробування. Товарні потяги курсують над аркою за графіком. Невдовзі  поїдуть і пасажирські потяги.

"При максимальному статичному навантаженні, а це два локомотива і два навантажених вагони, які нерухомо стоять на двох коліях над тунелем впродовж приблизно двох годин, наша арка здеформувала, тобто прогнулася, на 0,6 міліметра. А в динаміці - це коли два потяги одночасно проходили арку в русі назустріч один одному, деформація склала 0,2 міліметра. Одним словом, це говорить про те, що наша арка гожа. Ще й як гожа. Ці результати набагато кращі за допустимі проектні", - зазначив в дописі Якунін.

Начальник відділу пoрoбoті зі ЗМІ додав, що представники залізничників отримали попередні результати і близько 50 пар вантажних потягів вже "прогуділи" над трубою. Невдовзі, за його словами, на станцію Кропивницький прибудуть довгоочікувані пасажирські ешелони.  

Нагадаємо, що загальна довжина тунелю під аркою в Кропивницькому складе 34 метри.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький