Арку у Кропивницькому планують реконструювати до жовтня

Металева конструкція другого проїзду в залізничному полотні шляхопроводу між вулицями Ельвоpті та Левитського вже замовлена і частково профінансована

Про це повідомив начальник управління капітального будівництва міської ради Сергій Білокінь, передає Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу міської ради.

"Гофрована труба виготовляється на підприємстві у Польщі, - відзначив Білокінь. – За планом виконання робіт, початок монтажних робіт заплановано на травень, з управлінням Одеської залізниці вже є домовленість про організацію "вікна" у русі потягів на перегоні.

Трубу довжиною 27 метрів затягнуть у підготовлений правий проїзд, вона буде належним чином закріплена і відсипана щебенево-піщаною сумішшю.

В подальшому довжина металевої конструкції буде збільшена до 34,2 метрів а для забезпечення руху транспорту в ній – укладене належної якості асфальто-бетонне покриття".

За словами начальника УКБ, до кінця квітня триватимуть підготовчі роботи. Вони досить масштабні, адже доведеться вийняти близько 8000 кубічних метрів грунту.

Проект передбачає також заміну каналізаційного колектора – важливого елементу міського водопровідного господарства, від вулиці Братиславської до вулиці Євгена Чикаленка.

Загалом, на думку Сергія Білоконя, проект "Арка" у Кропивницькому може бути повністю реалізований у вересні – жовтні 2019 року.

Нагадаємо, що у зв'язку з підвищенням інтенсивності будівельних робіт, тимчасово буде впроваджений односторонній рух вулицею Ельворті, у напрямку від вулиці Київської до вулиці Братиславської. А автобуси перенаправлять в об'їзд.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький