АТОвці Кропивниччини отримали понад 17 тис. га землі  

У цілому в області учасники АТО та члени родин загиблих військовослужбовців отримали 12557 дозволів на розроблення проектів землеустрою

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу ГУ Держгеокадастру в області.

Від часу запровадження ініціативи Урядом натепер в області учасники АТО вже завершили процес оформлення у власність 9123 земельних ділянок. Проекти землеустрою затверджені на ділянки загальною площею 17,2 тис. гектара. Найбільшу кількість земельних ділянок військовим надали у Новомиргородському (1349 - площею майже 2,7 тис. га), Кропивницькому (939 - площею 1,7 тис. га), Олександрівському (666 – понад 1,3 тис.га), Знам'янському (635 - площею 1,2 тис. га) та Олександрійському (692 – 1,36 тис.га) районах.

У цілому в області учасники АТО та члени родин загиблих військовослужбовців отримали 12557 дозволів на розроблення проектів землеустрою для відведення землі. Після завершення процедури оформлення земельних ділянок військові отримають у власність землі загальною площею понад 23,7 тис. гектарів.

Найбільшу кількість дозволів на розроблення земельної документації отримали учасники АТО у Новомиргородському (2300), Кропивницькому (1245), Знам'янському (972), Олександрівському (920), Олександрійському (844) районах Кіровоградщини.

Учасники АТО здебільшого отримають ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення державної власності.

Довідково. На сайті Держгеокадастру розміщено покрокову схему дій для допомоги учасникам АТО (ООС) та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки.

Нагадаємо, що на Кропивниччині АТОвці отримали більше 16 тис. га землі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький