АТОвці можуть в шпиталі пройти безкоштовне тестування на ВІЛ в Кропивницькому

З 24 вересня в обласному центрі стартує Тиждень тестування на ВІЛ

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу КОВ ВБО "Всеукраїнська мережа ЛЖВ".

З 24 вересня в обласному госпіталі для ветеранів воєн стартує Тиждень тестування на ВІЛ за ініціативи та сприяння обласного відділення ВБО "Всеукраїнська мережа ЛЖВ".

"Ми передамо майже двісті експрес-тестів на ВІЛ в рамках проекту HealthLink: "Прискорення зусиль України з метою подолання епідемії ВІЛ" за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Кожен учасник АТО зможе прийти і дізнатися свій ВІЛ-статус. Захистив Україну – захисти своїх близьких. Пройди тест на ВІЛ!", – зазначив виконавчий директор КОВ ВБО "Всеукраїнська мережа ЛЖВ" Костянтин Данильченко.

Ініціативу пройти анонімне та безкоштовне тестування у госпіталі охоче підтримав керівник закладу Геннадій Сябренко, відзначивши, що такі заходи необхідні для профілактики та підтримки здорового способу життя, адже знати свій ВІЛ-статус необхідно в сучасному ритмі життя.

Учасники АТО можуть дізнатися свій ВІЛ-статус за адресою: вул. Короленка, 58, обласний госпіталь для ветеранів, 1 поверх, кабінет 3 (10:00 – 16:00 год. )

Нагадаємо, що у Кропивницькому почав роботу Центр пробації для засуджених, клієнти якого можуть анонімно пройти тести на ВІЛ та гепатит.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook