UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Аудитори виявили фінансові зловживання у відділі освіти однієї з міськрад Кропивниччини

Порушення на 400 тис. грн виявили у відділі освіти, молоді та спорту Бобринецької міської ради

Аудитори виявили фінансові зловживання у…

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу Держаудитслужби.

Під час проведення ревізії за період з червня 2016 року по травень 2018 року фахівці управління Східного офісу Держаудитслужби в області виявили фінансових порушень, що призвели до втрат на загальну суму 421,3 тис. грн.

Батьки учнів комунального закладу "Дитячо-юнацька спортивна школа" не підтвердили отримання коштів на харчування під час проведення навчально-тренувальних зборів на загальну суму 153,9 тис. грн.

Поряд з цим установлено покриття за рахунок коштів загального фонду видатків, які мають здійснюватися за рахунок спеціального фонду на загальну суму 149,7 тис. грн, незаконні витрати на оплату праці на загальну суму 29,3 тис.грн, проведення зайвих виплат через завищення ціни на поставлені дошкільним навчальним закладам ковбаси на загальну суму 11,8 тис. грн та завищення обсягу наданих комунальних послуг на суму 3,1 тис. грн.

Крім того, встановлено недоотримання відділом освіти доходів від надання платних послуг від реалізації продукції в буфеті на загальну суму 39,3 тис. грн, а також нестача готівки в загальній сумі 20,5 тис. грн, понаднормове списання та нестача матеріальних цінностей в сумі 13,7 тис. грн.

Завдяки вжитим під час ревізії заходам забезпечено усунення виявлених втрат на загальну суму 210,7 тис. грн.

Через порушення законодавства з фінансових питань на 12 посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення. До установи застосовано зупинення операцій з бюджетними коштами та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства.

Матеріали ревізії передано до Управління захисту економіки в області.

Нагадаємо, що на Кропивниччині порушили кримінальну справу щодо фінансових зловживань на держпідприємстві.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook