Авіакомпанія Ryanair планує залучати до роботи пілотів з Кропивницької льотної академії НАУ (ФОТО)

Всесвітньо відомий лоукостер має намір залучати до роботи випускників Національного авіаційного університету та інвестує 1,5 млрд доларів в український напрямок

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу Національного авіаційного університету.

Начальник Кропивницької льотної академії НАУ Сергій Неділько на запрошення Міністра інфраструктури України Володимира Омеляна взяв участь в зустрічі з головним комерційним директором авіакомпанії Ryanair Девідом О'Брайаном.

Девід О'Брайан зауважив: "Ми вже маємо пілотів з кіївського Національного авіаційного університету, які працюють у нашій авіакомпанії. Вони зарекомендували себе як високі професіонали найвищої кваліфікації і знавці своєї справи. Саме тому ми маємо намір збільшувати кількість пілотів зі східної Європи. І сьогоднішня зустріч є початком реальних великих переговорів".

Володимир Омелян вважає, що в Україні існує вся необхідна база для навчання українців професії пілота, інженера, бортпровідника, технічних працівників тощо. "Ми розуміємо, що потреба в таких професіях в Україні і світі буде тільки зростати. Ми сподіваємось, що навчальний центр Ryanair теж буде розміщений в Україні", – зазначив Міністр.

Девід О'Брайан завітав до Національного авіаційного університету, де відвідав Музей НАУ, Авіаційний навчальний ангар та провів зустріч з студентами і викладачами НАУ. Під час якої повідомив про рішення компанії інвестувати 1,5 млрд доларів в український напрямок. Це дасть можливість збільшити парк літаків і використовувати Україну як базу для міжнародних рейсів авіакомпанії. Також він зазначив, що студенти НАУ мають змогу брати участь в програмах Ryanair та здобувати міжнародний досвід.

Понад годину Девід О'Брайан відповідав на запитання присутніх. Родзинкою зустрічі для слухачів став розіграш квитів від авіакомпанії за два кращі запитання, які обрав Девід О'Брайан.

Нагадаємо, що начальник Кропивницької Льотної академії в столиці говоритиме про підготовку пілотів для компанії Ryanair.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький