Автодор Кропивниччини розповів як ремонтує дорогу на Миколаїв (ФОТО)

В області триває ремонт шляху на Миколаїв

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу САД в області.

За словами провідного інженера Служби автомобільних доріг в області Володимира Міщенко, який курує даний об'єкт ремонту, до кінця листопада планують влаштувати після вирівнюючого верхній шар асфальтобетону. Одразу на двох відрізках (км 84+400 – 89+400 та км 89+400 – 94+100) дороги Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв в районі селища Компаніївка підрядники ведуть ремонт.

"Сподіваємося, погода допоможе нам втілити всі плани в життя. Кошти, за які зараз працюємо на даних відрізках, ми отримали лише у жовтні як додаткове фінансування, тож часу залишається не так багато, - пояснює Володимир Олексійович. – Підрядники вже влаштували вирівнюючий шар крупнозернистого асфальтобетону і до кінця місяця планують завершити влаштування ЩМА. Крім того, триває регенерація конструктивних шарів на майже 5 км".

За ходом ремонту слідкують співробітники лабораторії Служби – вимірюють температуру асфальтобетону, рівність і товщину шару.

Нагадаємо, що додаткові 50 мільйонів гривень з Держбюджету спрямували на ремонт дороги 5 км ділянки національної автомобільної дороги Н-14 "Олександрівка – Кропивницький – Миколаїв" у Компаніївському районі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький