Автомат, п'ять карабінів та гвинтівок, 20 пістолетів і револьверів вилучили копи на Кропивниччині (ФОТО)

Поліцейські вилучили з незаконного обігу 30 одиниць вогнепальної зброї

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на сектор комунікації поліції області.

На території області у період з 1 вересня по 1 жовтня проходив практичний етап профілактичних заходів під умовною назвою "Зброя та вибухівка".

У результаті відпрацювання правоохоронці розпочали 82 кримінальних провадження за виявленими фактами незаконного поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами за ст. 263 КК України.

Завдяки вжитим заходам із незаконного обігу поліцейські вилучили 30 одиниць вогнепальної зброї, з яких – один автомат, 5 карабінів та гвинтівок, 20 пістолетів і револьверів, 4 обрізи. Також було вилучено 6 одиниць травматичної зброї, понад 2690 патронів, 26 гранат, 217 інших боєприпасів та 3 кілограми вибухових речовин.

40 особам повідомлено про підозру у вчиненні правопорушень, пов'язаних із незаконним обігом вогнепальної зброї та вибухівки.

Крім того, під час профілактичних заходів здійснено більше 4150 перевірок правил зберігання вогнепальної зброї та боєприпасів, за результатами яких виявлено 118 порушень, допущених власниками зброї за місцем проживання.

Вилучено 10 дозволів на зберігання вогнепальної зброї і набоїв та 55 одиниць зброї, до адміністративної відповідальності притягнуто 88 власників зброї.

Нагадаємо, що на Кропивниччині копи піймали наркобарона із револьвером.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Мітки: #поліція