"Батьківщина" отримала мільйони від фейкових донорів з Кропивниччини, - ЗМІ

З карток трьох жителів селища Завалля, що на Кропивниччині, та сусідньої Саврані (Одещина) на рахунки "Батьківщини" за півроку перерахували понад 4 млн. грн

Про це йдеться у програмі "Наші гроші", передає Depo.Кропивницький.

Одна з трьох "донорів" - Наталя Зубар, яка працює касиркою у супермаркеті Завалля, перерахувала на рахунки партії Тимошенко 1,5 млн грн, розбитих на п'ять платежів. Таку інформацію відображено у звіті політичної партії.

Запитання журналістів про таке спонсорство жінку дивує: "Це не я, це племінниця брала мою картку ще до нового року. У мене і картки тієї немає".

Від імені сестри Наталі Валентини Коречної, яка живе у Саврані, теж зробили п'ять ідентичних платежів на 1,5 млн грн. Близько мільйона перерахував і син мешканки Саврані.

Багато опитаних журналістами "донорів" навіть не знали про свою допомогу партійцям "Батьківщини". Як встановили журналісти, у партії легалізовують кошти, використовуючи дані людей, які про це навіть не здогадуються.

А жителька Олександрії нібито перерахувала партії ще до нового року 149 тис. грн. При цьому жінка працює майстром манікюру просто в себе вдома. На прохання представників "Батьківщини" жінка переказала надані кошти самостійно. Вона поділилася, що свого часу їй допомогли з лікуванням дитини і попрохали віддячити таким чином.

Сама ж Юлія Тимошенко називає такі вливання провокацією від чинної влади. Друга її версія - люди самі допомагають грошима для подолання "тоталітаризму".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький