Більш ніж 40 кропивницьким спортсменам присвоїли обласні стипендії

Таке рішення ухвалили на засіданні обласної комісії з відбору претендентів на призначення стипендій для спортсменів області – переможців та призерів Олімпійських, Юнацьких Олімпійських, Паралімпійських та Дефлімпійських ігор, Всесвітніх Універсіад, чемпіонатів світу, Європи та України

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу ОДА.

Тому 44 спортсмени у наступному році отримуватимуть обласні стипендії.

У складі майбутніх стипендіатів – 20 спортсменів бейсбольної команди, яка у 2018 році вже вдвадцять третє стала чемпіоном України, та 12 представників інвалідного спорту, котрі здобули перемоги і призові місця на чемпіонатах Європи та України.

Серед них – добре відомі не лише в нашій країні, а й за її межами чемпіони та призери Дефлімпійських і Паралімпійських ігор Ірина Терещенко, Сергій Фомін, Олександр Костик, Дар'я Тарасенко, Анастасія Мисник, Ольга Свідерська, Андрій Деревінський та інші.

Відповідно до затвердженого Положення, розміри обласної стипендії різні та залежать від здобутків спортсмена і рівня спортивних змагань. Найбільшу щомісячну виплату отримуватимуть протягом січня-грудня 2019 року легкоатлет Олег Дорощук, який виборов бронзову медаль на недавніх Юнацьких Олімпійських іграх в Аргентині, та плавець Андрій Деревінський – за перемогу у складі збірної України в змішаній естафеті комплексним плаванням на чемпіонаті Європи в Ірландії серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, вадами зору та фізичного розвитку та легкоатлетка Анастасія Мисник, яка здобула золоту медаль у штовханні ядра на чемпіонаті Європи (Франція) з легкої атлетики серед спортсменів з порушеннями розвитку.

Водночас на засіданні обласної комісії піднято питання про підвищення розмірів стипендій, оскільки з часу їх затвердження минуло більше шести років. Заступник начальника управління освіти, науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації Уляна Соколенко повідомила, що такі зміни вже готуються.

Нагадаємо, що кропивничанин Олег Дорощук завоював бронзову медаль на юнацьких Олімпійських іграх в Аргентині.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook