Більше 70 колективів з усієї України приїхали до Кропивницького на "Калиновий спів"

В обласному центрі відкрили Всеукраїнський фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва "Калиновий спів"

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу ОДА. 

Щороку до центру України до пісенного дійства долучаються біля двох тисяч аматорів області та гостей з різних куточків України. У цьогорічній конкурсній програмі своє мистецтво представлять 76 колективів, а саме: солісти, дуети, тріо, квартети, вокальні ансамблі з Кропивниччини, Вінницької, Київської, Миколаївської, Полтавської, Херсонської та Чернігівської областей.

За багаторічною традицією учасники Фестивалю пов’язали різнобарвні стрічки на символ свята - кущі калини.

Концертна програма Фестивалю розпочалася з виконання гімну фестивалю "Калиновий цвіт" та появи на сцені гілки калини, на яку пов’язано рушник міста Світловодськ.

У рамках фестивалю в фойє філармонії експонувалася виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Калиновий розмай", на якій представлено кращі вироби народних умільців міста Світловодська.

Окрасою виставки стали короваї творчих делегацій районів, міст, об'єднаних територіальних громад регіону та гостей з інших областей України.

Також у фойє перезентували світлини на фотовиставці "Калиновий дивосвіт".

Під час фестивалю аматорські колективи області та гостей побувають з благодійними концертами в обласному госпіталі для ветеранів війни та у парку "Ковалівський".

Нагадаємо, що у Кропивницькому відсвяткували День Європи. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький