UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Більше півсотні родин на Кропивниччині отримали гроші на муніципальну няню

У Кропивницькому та області існує державна програма для підтримки сімей, які виховують дитину віком до трьох років

Більше півсотні родин на Кропивниччині о…

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на пресслужбу ОДА.

Для підтримки молодих сімей, які виховують дітей до 3 років, Урядом запроваджено послугу "муніципальна няня", що передбачає щомісячну адресну компенсацію матері/батьку або опікуну дитини за послуги няні. Відшкодування за оплату послуг няні призначається з моменту подачі заяви і до досягнення дитиною 3 років. Розмір компенсації складає 1626 гривень на одну дитину.

Компенсацію призначено 55 жителям області на суму 408,7 тис. грн та профінансовано по листопад 2019 року. Компенсація надається за умови укладання договору між батьками та нянею, яка має бути зареєстрована як фізична особа-підприємець/юридична особа. Така грошова допомога не заміняє інші види соціальних виплат на дитину та виплачується як працюючим батькам так і тим, хто в декретній відпустці.

Запровадження такої послуги має на меті не лише допомогти родинам з маленькими дітьми, а й створити додаткові робочі місця. Працевлаштування нянею, дає можливість збільшити трудовий стаж, особливо безробітнім громадянам передпенсійного віку.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"