Більшість продавців "з асфальту" в Кропивницькому торгують роками та не платять збори

В обласному центрі тривають рейди проти стихійної торгівлі

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на програму "Тема дня" філії Суспільного телебачення, що була присвячена стихійній торгівлі.

Начальник спецінспекції міської ради Кропивницького Андрій Максюта та начальник правління торгівлі та побутового обслуговування населення міськради Кропивницького Сергій Горбовський розповіли, що на кожному ринку є так звані соціальні місця для торгівлі. Орендна плата складає приблизно від 2 до 5 грн на день і місця на ринках є.

Але більшість людей, які торгують з тротуарів, займаються цим роками. Вони це розповідають, щоб їх жаліли і купували, зазначив Максюта. Як правило, ці люди представляються не місцевими, тому що вони знають, що спецінспекція не уповноважена встановлювати особу. Протоколи, що складаються, наприклад, на жительку Аджамки, у Кропивницькому не розглядаються. 
75-80% "стихійниіків" - це є підприємці лотків, ящиків. 90% з них не зареєстровані. Відмічається п’ять місць скупчення т торговців "з асфальту": Старий Автовокзал, Колгоспний ринок, Центральний ринок, вул. Вокзальна та вул. Попова. 
У найближчий час планується встановити торгівельні майданчики біля ринку "Босфор", зазначив Горбовський.

Чиновники наголосили, що, на жаль, законодавча нормативна база сьогодні не дозволяє подолати стихійну торгівлю.

Нагадаємо, що Райкович наказав в чергове поганяти продавців "з асфальту".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький