Близько 200 мешканців Кропивниччини змінили місце голосування

Змінити місце голосування можна до 15 липня

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу Громадянської мережі "ОПОРА".

За даними Державного реєстру виборців станом на 25 червня 195 виборців скористалися правом тимчасово змінити місце голосування без зміни виборчої адреси, обравши виборчі дільниці не за місцем реєстрації.

З них 56 осіб – це мешканці Кропивниччини, які змінили місце голосування на іншу дільницю в межах свого регіону. 22 особи голосуватимуть у Києві і лише одна людина зареєструвалася на закордонній виборчій дільниці. В обласному центрі 50 осіб змінили місце реєстрації, відповідно 25 осіб у відділі ведення державного реєстру виборців виконавчого комітету Подільського району та така ж кількість у відділі ведення державного реєстру виборців виконавчого комітету Фортечного району.

"Варто робити копії паспорту, адже при будь-якій перевірці ЦВК чи спецзв’язку на основі якого підтверджуючого документа особи змінювали місце голосування. Персональні дані зберігаються у нас і нікому не передаються. Документів, які підтверджують причину зміни місця голосування, не потрібно. Ми місяць працюємо на вихідних. Але 6 липня база не буде працювати, оскільки  формуються попередні списки та запрошення на вибори, 7-8 липня роздруковуємо  до 9 липня маємо їх видати. Тому закликаємо містян не приходити 6 липня до ДРВ", – головний спеціаліст відділу ведення державного реєстру виборців виконавчого комітету Подільської районної у місті Кропивницькому ради Ганна Полякова.

Головний спеціаліст відділу ведення державного реєстру виборців виконавчого комітету Фортечної районної у місті Кропивницькому раді Вікторія Пустовалова підкреслила, що звертаючись у ДРВ треба знати на якій дільниці людина хоче голосувати.

"Виборець приходить до нас з копією паспорту і в заяві вказує причину зміни місця голосування, але ніяких підтверджуючих документів не потрібно", – зазначила Вікторія Пустовалова.

"Змінити місце голосування можна до 15 липня. Для цього потрібно звернутися до місцевого відділу ведення Державного реєстру виборців із копією паспорту та заявою, у якій вказати бажану дільницю. Перевірити внесення в список виборців можна в "Особистому кабінеті виборця" на сайті ДРВ", – зазначила Зоя Лебідь. 

Покрокову детальну інструкцію щодо зміни місця голосування можна знайти за посиланням.

Громадянська мережа ОПОРА нагадує, виборцю, який хоче змінити місце голосування без зміни виборчої адреси необхідно до 15 липня включно звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або за місцем перебування у день голосування. Орган ведення ДРВ видасть посвідчення про тимчасову зміну місця голосування, де буде вказана дата виборів (21 липня 2019 року), а також номер виборчої дільниці для голосування.

Нагадаємо, що на Кропивниччині триває виборча кампанія з дочасною агітацією з елементами підкупу виборців.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький