Очільник Кропивниччини доручив долатати дороги до 20 жовтня

Губернатор наказав САД області завершити роботи на автошляхах державного значення до третьої декади жовтня

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу облдержадміністрації.

Підчас розширеного засідання колегії голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко зазначив, що до 20 листопада Служба автомобільних доріг в області має відзвітувати про закінчення робіт на дорогах державного значення.

"Завершується сезон будівництва і ремонту доріг. Хочу зауважити фахівцям Служби автомобільних доріг в області і виконавцям робіт, що після 20 листопада я не дозволю освоювати кошти. Будівництво і ремонт автомобільних доріг в області, згідно із календарними планами, ми маємо завершити на початку листопада і для цього є усі можливості, - наголосив губернатор.

Стосовно доріг місцевого значення керівник ОДА підкреслив, що кошти з Державного дорожнього фонду розподілені між районами і за графіками більшість робіт мають бути завершені у жовтні. Кузьменко наголосив, що відповідальні за цей напрям роботи не лише фахівці департаменту інфраструктури та промисловості ОДА, а й керівники територій: "Саме ви відповідаєте за те, щоб у вашому районі до тих сіл, де ви обіцяли, була вчасно побудована дорога".

Нагадаємо, що на Кропивниччині хочуть "вкатати" в асфальт 11 мільярдів гривень.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Мітки: #дороги