ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Будівельникам Кропивниччини пропонують роботу в Ізраїлі

Професіонали будівельної справи з Кропивниччини можуть працевлаштуватися Ізраїлі

Depo.
6 грудня 2018 14:45
ФОТО: depo.ua

Про це Depo.Кропивницький повідомили у відділі організації сприяння працевлаштуванню обласного центру зайнятості.

Наразі для роботи в Ізраїлі шукають опалубників, арматурників лицювальників, штукатурів – такі професії сьогодні актуальні для працевлаштування громадян України в Державі Ізраїль.

Для працевлаштування працівники повинні мати професійні навички, досвід і здібності для виконання будівельних робіт в сфері промислового будівництва, обробки деревини (з вмінням читати плани будівництва), роботи з металом, покриття стін та підлоги керамічною плиткою, штукатурних робіт.

Для кандидата на працевлаштування обов'язковим є дотримання наступних умов:

  1. Володіння професійними навиками зайнятості, досвідом і високим рівнем здібностей в одній або декількох з визначених професій: опалубник, арматурник, лицювальник-плиточник або штукатур.
  2. Бути громадянином України.
  3. Вік 25-50 років (на дату подачі заяви до центру зайнятості).
  4. Ніколи раніше не працювати в Ізраїлі.
  5. Не мати родичів першої лінії (батько/мати, дружина/чоловік, діти), які проживають чи працюють в Ізраїлі, крім рідних братів та сестер.
  6. Не мати судимості.
  7. Треба бути фізично та психологічно придатним до інтенсивної фізичної праці в будівельній галузі у відповідних кліматичних умовах, включаючи роботу на висоті та переміщення важких предметів.

Можливість тимчасового працевлаштування кваліфікованих працівників на ринку праці Держави Ізраїль надана в рамках міждержавної двосторонньої Угоди, укладеної між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль від 07 червня 2016 року (ратифікована та набула чинності 16 листопада 2016 року).

Більш детальну інформацію щодо умов працевлаштування українських працівників в будівельну галузь в Ізраїлі на сайті GOODWORK "Працевлаштування у Ізраїлі".

Нагадаємо, що на жителів Кропивниччини чекають 3100 вакансій.

Більше новин про Кропивницький та область читайте на Depo.Кропивницький

Читайте та коментуйте наші новини у Facebook та Twitter