Будівлю у центрі Кропивницького через суд повернули у державну власність

У Кропивницькому за втручання військової прокуратури поновлено права держави на двоповерхову будівлю вартістю майже 15 млн грн

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу Військової прокуратури Південного регіону. 

Військовою прокуратурою забезпечене реальне виконання рішення суду про повернення з незаконного користування ТОВ "Кіровоград-Центр-Буд" двоповерхової будівлі загальною площею 1332 м. кв., розташованої в центральній частині Кропивницького, у власність держави.

Підставою пред’явленого до Господарського суду області позову військового прокурора в інтересах держави в особі ДП "Кіровоградський обласний центр адаптації військовослужбовців" стала необхідність повернення цього нерухомого майна, у зв’язку із закінченням ще в травні 2014 року строку дії договору оренди.

Окрім того, будівля, ринкова вартість якої становить майже 15 млн гривень, через незабезпечення її збереження відповідачем тривалий час перебувала у стані руйнування, що спричиняло істотні збитки державі.

У результаті судового розгляду забезпечено реальне поновлення порушених прав держави шляхом повернення до державного підприємства "Укрконверсбуд", правонаступником якого є державне підприємство "Кіровоградський обласний центр адаптації військовослужбовців", двоповерхової будівлі, розташованої в одному з найпривабливіших районів.

Нагадаємо, що у Кропивницькому набуло чинності судове рішення про вартість оренди готелю "Київ".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький