Будівництво арки: У Кропивницькому встановили 80-тонну конструкцію металевого тунелю

В обласному центрі о 2:00 будівельники встановили величезну конструкцію металевого тунелю

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на "Фейсбук" начальник відділу пo рoбoті зі ЗМІ міськради Крoпивницькoгo Сергія Якуніна.

Конструкція вагою у 80 тонн має 7 тисяч болтів. Вікно для робіт будівельникам "Укрзалізниця" надала в 13 днів.

"Рівно о 2 годині ночі будівельники з ювелірною точністю встановили 80-тонну конструкцію металевого тунелю на своє місце. Діяли надзвичайно злагоджено. Тепер до роботи беруться бетонувальники: їхнє завдання на ранок залити основу, на якій буде стояти майбутня арка", - зазначив Якунін.

Потім буде масштабне укріплення насипів, спеціальне поетапне бетонування, повернення ґрунту, заповнення щебеневою сумішшю. У мерії стверджують, що кожна операція прорахована спеціалістами. Тут працюють в три зміни близько 100 фахівців.

Якунін також розповів, що основа металевої труби разом із конструкцією, на якій вона переміщувалася, ранком була забетонована. Бетонні роботи, з його слів, виконані якісно.

"Тепер будівельники заповнюють простір між гофротрубою і залізничним насипом піщано-щебеневою сумішшю і масимально ущільнюють її. Паралельно, в самій трубі готується основа для подальшого асфальтування. За інформацією УКБ міської ради, будівельники дотримуються графіків виконання робіт", - поінформував начальник відділу пo рoбoті зі ЗМІ міськради Крoпивницькoгo.

Нагадаємо, що у Кропивницькому потужна техніка прокладає гігантський тунель під арку.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький