"Б'ють зграєю слабкі": Кропивницький борець записав звернення до підлітків (ВІДЕО)

Відомий у Кропивницькому засновник спортивного клубу "Борець" і тренер джиу-джитсу Євген Скирда звернувся до підлітків з закликом займатися спортом, зокрема бойовими мистецтвами, і припинити знущання над однолітками
 

Відеозвернення розміщене на YouTube-каналі обласного управління юстиції, передає Depo.Кропивницький.

Сам Євген Скирда погодився на пропозицію управління взяти участь у записі без зайвих вагань. Як розповів джитсер, наразі в соціальних мережах і новинах досить часто можна зустріти інформацію про випадки булінгу. "Найгірше те, що дуже часто підлітки з'ясовують стосунки не сам-на-сам, а нападають юрбою на слабшого. Така модель поведінки свідчить лише про духовну слабкість агресорів. Та й взагалі фізичну силу не раджу застосовувати, хіба що йдеться про ситуації, коли потрібно захиститися або ж заступитися за когось", – відзначив Євген Скирда.

Також спортсмен звернувся до підлітків, які страждають від цькувань: "Не мовчіть про свої проблеми в спілкуванні з однолітками в школі чи на вулиці. Навчіться довіряти дорослим і ділитися з ними своїми переживаннями. І ще одна моя порада: займіться собою, почніть тренуватися. Розвинувши свої фізичні навики й вдосконаливши характер, ви помітите, як проблема вирішиться сама по собі".

Нагадаємо, очільник обласного центру Андрій Райкович доручив залучати психологів, поліцію та проводити бесіди з батьками, діти яких б'ють слабших.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Мітки: #діти