Через два роки після вбивства під "Вельветом" в Кропивницькому відбулось слухання справи Мартиросяна

Обвинувачений у вбивстві Мартиросян подав клопотання про слухання в онлайн-режимі

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на "Без купюр".

У четвер, 11 жовтня, у Ленінському райсуді провели підготовче судове засідання: після майже двохрічного переховування від слідства, обвинувачений у вбивстві мешканець Кропивницького Арсен Мартиросян постав перед судом.

Подія сталася у ніч на 2 листопада 2016 року біля клубу "Вельвет". Денис Головань і Роман Копосов, який кілька днів як повернувся з Донбасу, того вечора разом відпочивали. Як тоді повідомляли ЗМІ, біля клубу вони почули крики дівчини, вирішили заступитися.

Арсен Мартиросян, який за інформацією з обвинувального акту, був у стані алкогольного сп'яніння, здійснив не менше п'яти пострілів та зник з місця злочину.

Денис Головань отримав два вогнепальні поранення черевної порожнини, геморогічний шок 4 ступеня, від якого помер в лікарні. Роман Копосов отримав вогнепальне поранення грудної клітини зліва та підвздошно-пахової ділянки зліва. Він одужав.

На судове засідання з'явилися усі сторони процесу й демобілізовані військові, які вирішили підтримати родину загиблого. Не прибув лише Роман Колосов, який знаходиться в зоні бойових дій на Сході країни.

У суді заслухали клопотання обвинуваченого Мартиросяна про розгляд справи у режимі відеоконференції із СІЗО #14 через стан його здоров'я. Він повідомив, що має хвору спину і шлунок та подекуди не може встати з ліжка.

Також обвинуваченому призначили перекладача і повідомили про необхідність вибору форми судового слухання: колегією, чи присяжними. Наступне засідання призначене на 24 жовтня 11:30 год.

Мати загиблого Дениса Галина Ловейкіна і її адвокат відзначили, що вбачають у таких судових перипетіях спроби затягнути процес. Проти розгляду справи в онлайн-режимі заперечуватимуть, оскільки вважають – таким чином процес ускладниться через поганий зв'язок, а також обвинувачений фактично отримає можливість з суфлером-адвокатом відповідати на питання. Зі слів матері Дениса, жодного разу ні обвинувачений, ні його родина не звернулися з вибаченнями.

Нагадаємо, що у Кропивницькому перенесли суд у справі про вбивство під "Вельветом".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький