Через пориви тепломережі в Кропивницькому мерзнуть школа, садочок та сім багатоповерхівок

Пориви на мережах і внутрішньо-будинкових системах не дозволяють подати тепло до семи багатоповерхівок

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу міської ради.

Пориви на зношених мережах у Кропивницькому не дають можливості теплогенеруючим підприємствам обласного центру увійти в штатний режим роботи і забезпечити стовідсоткове підключення абонентів до тепла.

Станом на ранок 23 листопада "КП "Теплоенергетик" має одну аварію по вулиці Архітектора Паученка. Без опалення залишаються дві квартири у будинку №46. ДП "Кіровоградтепло" теж має один порив, але його наслідки серйозніші: припинено теплопостачання до чотирьох житлових будинків: по вулиці Волкова 14, к. 1, вулиці Бєляєва, 15, корп. 2, вулиці А. Корольова, 36, 38. Холодні поки батареї і в дитячому садочку № 47 та в ЗОШ № 9. Всі решта закладів освіти і охорони здоров'я міста підключені до тепла.

Продовжують ліквідовувати наслідки поривів внутрішньо будинкових мереж і спеціалісти кропивницьких ЖЕО. Зокрема майстри ЖЕО №1 працюють над відновленням подачі тепла до будинку по провулку Ковалівському, 13, а аварійна бригада Кропивницького ВКГ усуває пошкодження трубопроводу у багатоповерхівці по проспекту Університетському, 25.

Загалом теплопостачанням забезпечені 794 житлових будинки із 802, що складає 99% житлового фонду. Температура теплоносія на виході і вході котелень по КП "Теплоенергетик": на ТЕЦ 54:44, на модульній котельні сел. Нового - 71:58. Температура теплоносія по котельнях ДП "Кіровоградтепло" - 60:45.Середньодобова температура зовнішнього повітря на території Кропивницького опустилася до рівня - 3 С°.

Нагадаємо, що у центрі Кропивницького низка будинків мерзне через порив.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький