Чи надовго: У Кропивницькому поганяли торговців "з асфальту"

В обласному центрі провели рейд-відстеження   з припинення несанкціонованої торгівлі

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу департамент з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій міської ради Кропивницького.

У рамках реалізації проекту "Муніципальний патруль" проведено рейд відстеження на розі вулиць Великої Перспективної і Преображенської та на розі вулиць Юрія Нікітіна і Варшавської з припинення несанкціонованої торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами.

Під час проведення рейдового відстеження несанкціоновану торгівлю квітами на розі вулиць Великої Перспективної і Преображенської, плодоовочевою та молочною продукцією на розі вулиць Юрія Нікітіна і Варшавської припинено. Спеціалістом спецінспекції складено 1 протокол за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення правил благоустрою міста та вручено 2 попередження-виклики до спеціалізованої інспекції торгівцям квасом та прохолоджувальними напоями щодо правомірності встановлення торговельних об`єктів.

"З громадянами, які здійснювали торгівлю у невстановлених місцях, проведено роз’яснювальну роботу стосовно недопущення "стихійної" торгівлі продуктами харчування на тротуарах, газонах та біля житлових будинків та запропоновано перейти здійснювати торгівлю на територію ринків",  зазначили в департаменті.

Нагадаємо, що на ринку "Черемушки" в Кропивницькому ганяли "стихійних" продавців.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький