Цибульницьку затоку на Дніпрі включать до меж заповідного фонду Кропивниччини

Акваторію "Цибульницька затока", що у Світловодському районі, планують включити до мережі природно-заповідного фонду області

Про це сказав на апаратній нараді директор обласного департаменту екології та природних ресурсів Олександр Ковтунов, передає Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу ОДА.

Він зазначив, що на замовлення департаменту громадською організацією "Науковий центр еколого-біологічних досліджень" підготовлено клопотання та "Наукове обґрунтування про включення до складу регіонального ландшафтного парку "Світловодський" акваторії "Цибульницька затока" площею 1,2 га.

Департамент працює над формуванням пакету матеріалів, необхідних для підготовки проекту рішення обласної ради щодо включення цієї території до мережі природно-заповідного фонду області.

Олександр Ковтунов повідомив, що від Мінекології та Світловодської райдержадміністрації вже отримано погодження на розширення території зазначеного регіонального ландшафтного парку.

Тому на даний час триває збір, аналіз та узагальнення інформації на запити, уточнення площі зазначеної території, перспективної для заповідання, інформації щодо експлікації земель, первинних користувачів природних ресурсів на ділянці, яку планується включити до складу регіонального ландшафтного парку "Світловодський", для підготовки відповідного проекту рішення обласної ради.

Нагадаємо, що Держеконіспекція виграла суд у фермера, який нищив природу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький