Демобілізований воїн АТО з Кропивницького потребує пересадки кісткового мозку

Спецпризначенець Віталій Драган, хворий на онкологію, потребує термінової допомоги, операція коштує 45 тис. доларів

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на відеосюжет "ТСН".

Віталій відчув себе зле на початку війни, після звільнення Слов'янська. Через велику втрату ваги і слабкість змушений був демобілізуватися. Діагноз рак лімфатичної системи йому встановили, коли на шиї з'явилася велика пухлина.

Після того, як його не захотіли лікувати безкоштовно в Інституті раку, мовляв, він убивав братній народ, Віталія запросили на лікування до Туреччини. Але хвороба зайшла надто далеко і хіміотерапія тут безсила.

Зараз Віталію необхідна пересадка кісткового мозку та кошти на неї. З Туреччини йому довелося повернутись, аби поховати батька.

До того ж, у подальшому безкоштовному лікуванні за кордоном АТОвцю відмовили, бо сума, яку клініка могла виділити на безкоштовне лікування (22 тис. доларів) вже вичерпана. Зараз він продовжує лікуватись у борг.

Стан здоров'я чоловіка погіршився. Його може врятувати пересадка кісткового мозку. Зараз Віталію знайшли нерідного донора. Але операція коштує 45 тис. доларів. Волонтери сподіваються на допомогу небайдужих.

Кошти можна перераховувати на картку Віталія Драгана.

Нагадаємо, що в червні 2018 року розгорівся скандал навколо Національного інституту раку – тамнешній спеціаліст, лікарка гематологічного відділення Ганна Губарева відмовила в пільговому лікуванні Віталію Драгану і наговорила йому зайвого.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Мітки: #допомога