Депутат міської ради Кропивницького Віталій Бєлов вийшов з фракції "УКРОП"

Депутат міської ради розповів про те, що спонукано його залишити пост заступника фракції

Про це повідомляє Depo.Кропивницький.

Депутат міської ради Віталій Бєлов, обраний від Кропивницької міської організації політичної партії "Українське об'єднання патріотів – УКРОП", вийшов з відповідної фракції міськради, заступником голови якої він був. Про це стало відомо підчас засідання сесії міської ради у четвер, 31 січня.

У коментарі Depo.Кропивницький Бєлов розповів, що причиною виходу зі фракції стало те, що на сесії депутати "протягнули" довгограюче питання про зміну цільового призначення земельної ділянки біля будинку 9/2 на Попова. "Тепер у людей під вікнами прямо на комунікаціях хочуть побудувати ларьок. За таке рішення проголосували 24 депутати", - зазначив депутат.

З його слів, жителі будинку виступали на сесіях, писали запити в ДСНС, водоканал, прокуратуру. Бєлов зауважив, що як депутат округу, де розташований цей будинок, також виступав на сесії, підходив до депутатів з проханням не голосувати "за" це питання. "Не скажу, що голосування колег по фракції "УКРОП" мене здивувало. Вони вже давно підтримують питання, які суперечать інтересам громади, але дуже сильно "цікаві" тим, кого вони беззаперечно слухають", - прокоментував Бєлов.

Бєлов додав, що після голосування він не зміг залишатися в складі фракції "УКРОП" в міськраді.

Додамо, що з 2000 року Бєлов обіймав посаду директора комунального підприємства "Парк культури і відпочинку ім. 50-річчя Жовтня". Обирався депутатом міської ради ІV (2002-2006), V (2006-2010) та VІ (2010-2015) скликань.

Нагадаємо, що на сесії міської ради координатор фракції БПП Ігор Волков склав повноваження.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький