Депутат міськради Кропивницького каже, що його "винесли" із зали за протест на звіті нардепа

Під час звіту парламентаря Олександра Горбунова депутата міської ради обласного центру, з його слів, "винесли" із зали за протест. Прес-служба парламентаря заперечує

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на "Фейсбук" депутата міської ради Кропивницького Михайла Демченка.

У кінотеатрі "Портал" цими вихідними звітував нардеп України Олександр Горбунов. Як розповів в мережі Демченко, на звіті він пробув п'ять хвилин, потім його вивели із зали за плакат "Він пише для нас закони, а сам топчеться по них".

Депутат міської ради в дописі зазначив, що мав намір висловити протест проти побудованого ресторанного комплексу "Тиха Гавань", який має відношення до Горбунова. Зі слів Демченка, будівництво тривало із численними порушеннями, а у громади обласного центру відібрали територію річки і парку "Міськсад" задля комерційного проекту.

Демченко зазначив, що "молоді хлопці в камуфляжній формі виносили його з фоє "Порталу" та додав, що приїздила поліція в кінотеатр та до нього додому, щоб взяти пояснення.

За коментарем щодо події Depo.Кропивницький звернувся до прес-служби нардепа Горбунова: "Михайло Демченко забіг у приміщення з плакатом та у своїй традиційній манері почав щось вигукувати. До нього підійшли люди, які сиділи на звіті та попросили його вийти, оскільки він заважав слухати виступ Олександра Горбунова. Михайла Демченка ніхто не виносив із зали, він пішов звідти сам".

Нагадаємо, що кропивницький нардеп Поплавський "розсікає" на "Мерсі" та мешкає у палаці, які "забув" задекларувати.

Фото: "Весь Кіровоград".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Мітки: #Депутат