Депутата, який на Кропивниччині ледь не довів до голодної смерті сина, лишили під домашнім арештом

Депутата Новоукраїнської райради Олександра Мольченка, син якого постраждав від виснаження, лишили під домашнім арештом в апеляції

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на CBN.

Апеляційний суд Кропивниччини відмовився скасовувати рішення Новоукраїнського районного суду про застосування до депутата Новоукраїнської райради Олександра Мольченка запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту.

У суді, зокрема, заявили: "Досудове розслідування встановило, що підозрюваний не піклувався про здоров'я та фізичний розвиток свого трирічного сина, якого було обмежено в харчуванні, штучно створено для нього незадовільні побутові умови та не вживались заходи щодо його лікування. Вказане спричинило тяжкі наслідки здоров'ю дитини".

У ході апеляційного перегляду Мольченко відмовився від захисника, заявив про спроможність захищати власні права самостійно, просив скасувати ухвалу суду першої інстанції про домашній арешт.

Апеляційний суд залишив рішення Новоукраїнського районного суду в силі. Під домашнім арештом Мольченко перебуватиме на час досудового розслідування.

Санкція інкримінованої статті передбачає покарання у вигляді обмеженням волі на строк від двох до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Нагадаємо, що в Новоукраїнці в родині депутата районної ради Олександра Мольченка виконавча служба примусово забрала 4-річну дитину. Хлопчик був виснажений голодом, його вага складала лише сім кілограмів при нормі для його віку – 16 кг. Кропивницькі лікарі підтвердили, що хлопчик виснажений через те, що голодував.

5 вересня просто у залі суду Мольченкам оголосили підозру у злісному невиконанні обов'язків по догляду за дитиною. Потім суд обрав запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький

Мітки: #суд