Депутата з Кропивниччини, який мордував голодом сина, залишили під вартою

Строк тримання під вартою районний суд продовжив до 5 квітня 

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу Кропивницького апеляційного суду. 

Олександр Мольченко та його дружина Наталія Мольченко підозрюються у вчиненні незакінченого замаху на вбивство свого малолітнього сина.

Під час досудового розслідування слідчим суддею районного суду відносно Олександра Мольченка було продовжено строк тримання під вартою; стосовно Наталії Мольченко було обрано запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання, з покладенням на підозрювану відповідних обов’язків строком до 5 березня 2019 року 18:45.

Стороною захисту було подано апеляційну скаргу в інтересах Мольченка, у якій захист просив скасувати ухвалу та обрати підозрюваному запобіжний захід не пов'язаний з триманням під вартою.

Однак у судовому засіданні сьогодні, 6 березня, підозрюваний відмовився від апеляційної скарги, посилаючись на невідповідність змісту скарги  його лінії захисту. Суд постановив ухвалу про закриття апеляційного провадження. Разом з тим, ухвалою Кіровоградського районного суду від 4 березня за клопотанням слідчого продовжено строк тримання під вартою Олександра Мольченка до 5 квітня.

Щодо запобіжного заходу у вигляді особистого зобов’язання для Наталії Мольченко, прокурором було подано апеляційну скаргу на ухвалу слідчого судді, у якій він просив скасувати зазначену ухвалу та обрати підозрюваній більш суворий запобіжний захід.

Однак, на момент апеляційного розгляду 6 березня 2019 року встановлений слідчим суддею строк запобіжного заходу сплив, у зв’язку з чим прокурор подав клопотання про відмову від апеляційної скарги. Суд постановив ухвалу про закриття апеляційного провадження.

Запобіжний захід у кримінальному провадженні стосовно Наталії Мольченко не обраний.

Нагадаємо, що в Новоукраїнці в родині депутата районної ради Олександра Мольченка виконавча служба примусово забрала 4-річну дитину. Хлопчик був виснажений голодом, його вага складала лише сім кілограмів при нормі для його віку – 16 кг. Кропивницькі лікарі підтвердили, що хлопчик виснажений через те, що голодував. 

Депутата, який ледь не довів до голодної смерті сина, нарешті позбавили батьківських прав. Його можуть ув'язнити довічно.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький