Депутати міськради Кропивницького обіцяють чисте повітря без "ароматів" біля сміттєзвалища

Будівництво комплексу дегазації полігону твердих побутових відходів в обласному центрі, на думку депутатів, значно покращить екологічний стан міста

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу міської ради.

Питання передачі в оренду земельної ділянки для ТОВ "ЛНК", яке займається розробкою проекту будівництва комплексу дегазації полігону твердих побутових відходів, обговорили під час чергового засідання постійної депутатської комісії з питань архітектури, будівництва, реклами, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

За словами заступника міського голови Олександра Мосіна, який курує цей проект, вже до кінця року по вулиці Байкальській біля міського сміттєзвалища планується запустити систему збору біогазу для виробництва електроенергії.

"Таке будівництво покращить екологічний стан у місті, дасть чотири нових робочих місця та дозволить залучити інвестиції на суму півтора мільйона євро, - зауважив Мосін. - Наразі виконуються роботи з буріння свердловин, після цього встановлять спеціальне обладнання, що вироблятиме електроенергію, яку потім можна буде продавати по "зеленому" тарифу".

Члени комісії підтримали запропонований проект рішення: остаточне слово – за міською радою. На засіданні наголошували на важливості проекту для мікрорайонів Кущівка та Завадівка. Кажуть, що повітря там стане чистішим та зникне запах від сміттєзвалища.

Нагадаємо, що у Кропивницькому ліквідували стихійне сміттєзвалище на Жадова.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький