Депутати Світловодської міськради розблокували виплати бюджетникам

У місті виникла проблема з проведенням сесії міськради, що ставило під загрозу прийняття необхідних бюджетних рішень

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу ОДА.

Така ситуація унеможливлювала своєчасну виплату зарплати освітянам, медичним працівникам та фахівцям місцевого самоврядування, а також освоєння коштів субвенції з держбюджету на соціально-економічний розвиток території.

Як повідомив перший заступник голови ОДА Сергій Коваленко, після проведених консультацій, відбулася позачергова сесія Світловодської міської ради, на якій депутати розглянули бюджетні питання і ухвалили необхідні рішення.

Як наслідок, буде освоєно освітню субвенцію у розмірі 3,8 мільйона гривень, що гарантує виплату заробітної плати вчителям міста. Прийнято і медичну субвенцію в розмірі 2,6 мільйона гривень на заробітну плату працівникам галузі охорони здоров'я. Була потреба і у коштах для виплати зарплат працівникам міськради, виконкому та інших бюджетних установ. Рішенням сесії цю проблему вирішено.

До Світловодська надійшли кошти субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток території у сумі 830 тисяч гривень. Рішенням депутатського корпусу ці кошти спрямовано на придбання обладнання для закладів освіти і культури міста.

Серед інших проблемних питань, які вирішено на сесійному засіданні, - збільшення витрат на харчування дітей у дошкільних закладах та здійснення протипожежних заходів за приписами ДСНС у закладах освіти, культури і охорони здоров'я.

Нагадаємо, що у Кропивницькому кошти виділять на транспорт, тепло та асфальтний завод.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький