"Дихай вільно": На площі перед міськрадою Кропивницького проведуть загальноміську руханку

5 квітня о 8:00 на площі перед міською радою Кропивницького четвертий рік поспіль відбудеться загальноміська ранкова руханка "Дихай вільно", присвячена темі профілактики туберкульозу

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу обласного відділення Всеукраїнської благодійної організації "Всеукраїнська мережа ЛЖВ".

"Цього року під час руханки ми привертаємо увагу до профілактики туберкульозу, вчасному обстеженні. Ми реалізуємо проект "100% життя та якісних послуг на Кропивниччині", в рамках якого здійснюємо ДОТ-супровід хворих на туберкульоз, тобто надаємо хворим соціальну та психологічну допомогу, приносимо протитуберкульозні препарати додому.

Запрошуємо всіх містян долучитися до заходу і разом сказати "Дихай вільно! Бережи себе!", - закликає виконавчий директор обласного відділення ВБО "Всеукраїнська мережа ЛЖВ" Костянтин Данильченко.

Загальноміську ранкову руханку проведе спортивний журналіст Євген Савранський. Під час заходу буде розгорнуто медичний майданчик, де кожен бажаючий зможе безкоштовно перевірити тиск, рівень цукру в крові, зробити експрес-тест на ВІЛ, отримати консультації у педіатра.

Організатор – обласне відділення Всеукраїнської благодійної організації "Всеукраїнська мережа ЛЖВ" в рамках проекту "100% життя та якісних послуг на Кіровоградщині" у партнерстві з управлінням охорони здоров’я міської ради Кропивницького.

Нагадаємо, що Кропивниччина є другою в Україні за темпами захворюваності на туберкульоз.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький