У водоканалі прокоментували інцидент із сміттєвозом, що провалився під землю в Кропиницькому

Директорка ВКГ "Дніпро-Кіровоград" розповіла, що вони не є винними в тому, що вантажівка підприємства з утилізації відходів провалилася під землю через розриття ділянки водоканалом

Про це повідомляє Depo.Кропивницький.

Директорка ВКГ "Дніпро-Кіровоград" Валентина Давидчук, коментуючи інцидент, що стався на перехресті вулиці Галушкіна та провулку Ананіївському, коли провалився під землю сміттєвоз підприємства із вивозу відходів "Екостайл", зауважила, що місце робіт водоканалу було огороджене.

"На перехресті вул. Галушкіна та пров. Ананіівського 12 листопада було виконано благоустрій з відсипанням відсівом проїжджої частини вулиці та місця розриття. На час просідання ґрунту місце проведення робіт було огороджено рейками та сигнальною стрічкою", - повідомила Давидчук.

Очільниця водопровідно-каналізаційного господарства обласного центру додала, що рейки хтось викинув.

"На фото з машиною "Екостайла" видно, що дійсно немає ні рейок, ні огороджувальної стрічки. Вони зникли точно так, як зникають кришки із колодязів. У подальшому для попередження подібних випадків диспетчеру "Екостайла" щоденно буде надаватися інформація про свіжі місця розриттів,особливо в зимовий час, коли все притрушено снігом", - зазначила Давидчук.

Нагадаємо, що у Кропивницькому в місці, де виконував роботи водоканал, сміттєвоз провалився під землю.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький