Дітям учасників АТО повернули пільгу на безкоштовне харчування в Кропивницькому

Дітям учасників АТО в закладах освіти обласного центру таки нададуть безкоштовне харчування

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу міської ради.

Постійна депутатська комісія міської ради Кропивницького з питань бюджету, податків, фінансів, планування та соціально-економічного розвитку погодила зміни до рішення міської ради "Про організацію харчування учнів та вихованців пільгових категорій в закладах освіти м. Кропивницького на 2019 рік" на своєму засіданні.

"Діти учасників АТО, як і діти інших пільгових категорій населення, продовжують бути забезпеченими безкоштовним харчуванням в закладах освіти Кропивницького, - відзначила начальник управління освіти міської ради Лариса Костенко. – На виконання доручення міського голови Андрія Райковича ми вносимо зміни у відповідний проект рішення міської ради і розширюємо перелік пільгових категорій учнів і вихованців закладів освіти обласного центру".

Відповідно, до запропонованого проекту рішення, до категорій учнів та вихованців закладів освіти міста Кропивницького, які звільняються від плати за харчування з 01 січня 2019 року по 31 серпня 2019 року включені: учні 1- 4 класів закладів освіти міста Кропивницького, вихованці закладів дошкільної освіти та учні закладів загальної середньої освіти, які потерпіли від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, діти воїнів-афганців, які навчаються та виховуються в закладах загальної середньої та дошкільної освіти міста Кропивницького, учні 5- 11 класів закладів освіти міста Кропивницького з малозабезпечених сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям", діти працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов'язків, діти, один з батьків яких має посвідчення учасника бойових дій та безпосередньо брав/бере участь в антитерористичній операції в східних областях України, є учасником АТО (ООС) на час його перебування в зоні АТО (ООС) або загинув, зник безвісти, потрапив у полон чи отримав інвалідність під час участі в АТО (ООС), діти померлого учасника АТО (ООС).

Нагадаємо, що у Кропивницькому протестували проти відміни пільг на хаpчування дітей атовців. У садочках обласного центру скасували пільгу на харчування дітей учасників АТО.

В обласному центрі відміняти пільгу на харчування дітей учасників бойових дій в дитсадочках не будуть.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький