"Дніпро-Кіровоград" замовило аудиторську перевірку свого тарифу

Оприлюднили результати аудиту розрахунків тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення ОКВП "Дніпро-Кіровоград" на 2019 рік

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на сайт підприємства. 

На виконання рішень комісій з питань власності та ЖКГ, будівництва та використання природних ресурсів обласної ради, підприємством було проведено закупівлю аудиторських послуг через систему електронних закупівель "Прозоро".

За результатами оголошеної закупівлі було укладено договір з приватною аудиторською фірмою "АС-АУДИТ" щодо надання послуг у сфері аудиту щодо правильності розрахунків тарифів на 2019 рік на послуги централізованого водопостачання та водовідведення.

На виконання договору, аудиторською фірмою складено звіт щодо правильності складання тарифів на 2019 рік на послуги централізованого водопостачання та водовідведення.

За результатами висновку аудиторської фірми, плановий середньозважений тариф на централізоване водопостачання на 2019 рік становить 15,72 грн. без ПДВ за куб. м. (18,86 грн. з ПДВ), а плановий середньозважений тариф на централізоване водовідведення на 2019 рік становить 11,90 грн. без ПДВ за куб. м. (14,28 з ПДВ).

Підприємством 19 жовтня 2018 року проведено відкрите обговорення щодо необхідності встановлення тарифів на 2019 рік з плановим розрахунком 18,86 грн. за куб. м з ПДВ - послуги централізованого водопостачання та 14,28 грн. за куб. м з ПДВ - послуги централізованого водовідведення.

Таким чином, аудиторським звітом підтверджено правильність планових тарифів на 2019 рік, які виносились на обговорення підприємством.

Нагадаємо, що у Кропивницькому намагалися зі скандалом обговорити підвищення тарифу на воду.  

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький