До Кропивницького прибули 5 тролейбусів з автономним ходом

Тролейбуси вже декілька днів перебувають на базі КП "Електротранс" і проходять необхідну технічну підготовку до роботи на маршруті

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу міської ради.

Вже 2 січня до Кропивницького прибули спеціалісти, які займуться процедурами реєстрації транспортних засобів, їх страхування. А 8 січня фахівці з електрообладнання проведуть налаштування акумуляторів тролейбусів під технічні характеристики електричного струму у контактній мережі нашого міста. Після цього транспорт буде готовий виїхати на лінію, сказав в.о. заступника міського голови Олександр Вергун.

За словами Вергуна, нові тpолейбуси мають запас автономного ходу до 30 кілометрів і це дозволить розв'язати низку проблем транспортного сполучення мікрорайонів обласного центру, які були виявлені при аналізі звернень мешканців міста щодо поліпшення якості пасажирських перевезень.

Планується, що новий тpанспоpт куpсуватиме від вулиці Муpманської до Лісопаркової через 101-мікpоpайон, вулиці Яновського, Садову, Шевченка, Велику Пеpспективну, з виїздом до аеpопоpту та по вулиці Короленка до провулку Лісового. І в звоpотньому напpямку за тим же маршрутом.

Якщо технічні характеристики дозволять, маршрут може бути продовжений до Лелеківки.

Нагадаємо, що міський голова розповів президенту про тролейбуси і автобуси в Кропивницькому.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький