До Кропивницького приїхала київська комісія у сфері безпеки

З 8 квітня керівництво Держслужби з НС перевіряє стан справ у сфері цивільного захисту та техногенної і пожежної безпеки в області 

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу ОДА.

Триватиме перевірка до 15 квітня. Голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко провів організаційну нараду з питань здійснення перевірки, під час якої було окреслено основні завдання та напрямки роботи.

Очолює комісію перший заступник Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Олег Мельчуцький.

У режимі "онлайн" нараду в ОДА слухали керівники усіх райдержадміністрацій, міськвиконкомів міст обласного значення та голови об'єднаних територіальних громад. Сергій Кузьменко підкреслив, що перевірка у сфері цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки в області є дуже актуальною, зважаючи на надзвичайну подію, яка трапилася нещодавно в обласному центрі – вибухи газової цистерни. "Ймовірною причиною вибухів фахівці вважають нехтування правилами експлуатації обладнання, – наголосив голова облдержадміністрації. – Позиція держави щодо ведення бізнесу полягає у відсутності будь-якого тиску. Зважаючи на це, підприємці, на жаль, часто нехтують дотриманням законодавства і правилами техніки безпеки, але життя людей є найголовнішим".

Керівник ОДА закликав колег максимально сприяти роботі комісії з перевірки на території області: "Це надзвичайно важлива робота і стосується кожного жителя області. Від того, як ми відпрацюємо відповідні заходи, у майбутньому залежатиме безпека людей, які проживають на території області".

Голова комісії Олег Мельчуцький зазначив, що основна мета перевірки полягає в оцінці реального стану справ у сфері цивільного захисту області та в наданні відповідної методичної допомоги. Окрім перевірки документації, буде відпрацьовано і практичну складову за відповідними ввідними.

Протягом тижня комісія працюватиме в управлінні з питань цивільного захисту ОДА, у міськвиконкомі Кропивницького, у міськвиконкомах та райдержадміністраціях Світловодського і Маловисківського районів, в Олександрівській РДА та в Головному управлінні ДСНС України в області.

Результати комплексної перевірки буде узагальнено і обговорено 15 квітня на підсумковій нараді в облдержадміністрації.

Нагадаємо, що у Кропивницькому збирають підписи за закриття газової заправки, біля якої лунали вибухи.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький