До судів на Кропивниччині направлено 17 кримінальних проваджень за фактами злочинів, скоєних іноземцями

У рамках операції "Мігрант" поліцейськими складено понад 200 адмінпротоколів стосовно іноземців та осіб без громадянства

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на сектор комунікації поліції області.

Відпрацювання проводилося з 16 березня по 31 травня поточного року. До заходів у середньому за добу залучалося понад 250 поліцейських.

Загалом  працівниками поліції складено 211адмінпротоколів стосовно іноземців та осіб без громадянства, з них 4 – за ст. 130 КУпАП (керування транспортними засобами у стані сп’яніння)та 5 – за ст. 124 КУпАП (порушення правил дорожнього руху).

Із початку проведення заходів до Державної міграційної служби в області правоохоронцями було направлено 26 подань про примусове повернення іноземців та осіб без громадянства в країну походження, з них 20 – задоволено.

Також направлено 5 подань про заборону в’їзду іноземцям та особам без громадянства в Україну, з них 4 – задоволено. Прийнято 1 рішення стосовно іноземців, які звільняються з місць позбавлення волі, про примусове видворення.

У рамках проведення заходів на території області було зареєстровано 12 кримінальних проваджень за фактами злочинів, скоєних за участю іноземців.

17 особам іноземного походження повідомлено підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, серед яких – крадіжки, завдання тілесних ушкоджень, підроблення документів та інші.

До суду направлено 17 кримінальних проваджень за фактами злочинів, скоєних іноземцями.

Нагадаємо, що з Кропивниччини "попрохали" більше півсотні іноземних мігрантів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький