ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Долю незаконного МАФу біля готелю "Київ" вирішуватиме комісія

Біля готелю "Київ", у ніч із 9 на 10 серпня, виросла чергова "мала архітектурна форма"

Depo.
11 серпня 2017 09:35
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу міської ради.

Найоперативніше зреагувала міська спецінспекція: вже у четвер, 10 серпня, її начальник Андрій Максюта спільно з представниками інших виконавчих органів міськради на місці з'ясували ситуацію і намітили план протидії незаконному облаштуванню МАФів в обласному центрі.

За словами керівника спецінспекції, ще вночі він прибув на місце самовільного монтажу торгівельного кіоску і пошкодження об'єктів благоустрою: клумби та бордюрів.

Очільник спецінспекції зробив порушникам зауваження, а власника споруди попросив надати дозвільні документи. З'ясувалось, що з документів наявна тільки облікова карта, яка видається управлінням розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення міської ради на організацію торгівлі поза межами закладу.

У даному випадку, засвідчила заступник начальника управління Катерина Бондаренко, на місці МАФу мав бути облаштований пункт з продажу кавових напоїв.

У свою чергу, в.о. начальника управління містобудування та архітектури Ірина Мартинова підтвердила, що дозвіл на встановлення цієї малої архітектурної споруди управління не видавало.

"Наразі вивчається вся наявна документація: договір "Балтімора" з міською радою, облікова карта і підстави, на основі яких вона була видана.

Найближчим часом спецінспекція ініціюватиме скликання комісії по демонтажу, на яку буде винесено питання законності встановлення даного МАФу", - повідомив Андрій Максюта.

Нагадаємо, що у Кропивницькому оприлюднили список з 13 МАФів для демонтажу, до якого спецінспекція планує додати ще близько 30. Крім цього, приберуть ще три кіоски в обласному центрі.

Більше новин про Кропивницький та область читайте на Depo.Кропивницький