Донька нардепа з Кропивниччини Березкіна Вікторія сама прийшла в НАБУ

Вікторія Березкіна стверджує, що підозру стосовно кримінальної справи їй ніхто не вручав

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на "Фейсбук" доньки народного депутата України від Кропивниччини Станіслава Березкіна.

"Сьогодні, 5 лютого, 9:45. Багато ЗМІ писали, з посиланням на анонімні "джерела", що я є підозрюваною в "гучній" справі, що розслідується НАБУ. Насправді підозру мені ніхто не вручав. Прийшла в Бюро з власної ініціативи, щоб дізнатися, в чому справа. Раніше повідомляла НАБУ про своє місцезнаходження, адже приховувати мені нічого і ніяких незаконних дій я не скоювала", - написала у своєму "Фейсбуці" Березкіна та розмістила світлину, зроблену на сходах Національного антикорупційного бюро України.

Нагадаємо, 24 жовтня НАБУ затримало 10 осіб, підозрюваних у заволодінні $ 20 млн державного "Ощадбанку", в тому числі сина народного депутата від Кропивниччини Станіслава Березкіна Максима.

25 жовтня суд заарештував п'ятьох підозрюваних: заступника голови правління Ірину Земцову - із заставою 7 млн ​​гривень, співробітника Департаменту корпоративного бізнесу "Ощадбанку" - із заставою 1,5 млн гривень, керівника ПрАТ "Креатив" - із заставою 2 млн гривень, співробітника ПАТ "Креатив Груп" - із заставою 2 млн гривень і співробітника ПАТ "Креатив Груп" - із заставою 550 тис.

Підозрювана в розкраданні $20 млн "Ощадбанку" дочка депутата Березкіна втекла в Монако.

У справі розкрадання $ 20 млн кредиту "Креативом" суд лишив на посаді заступницю голови "Ощадбанку".

Верховна Рада не зняла недоторканість з нардепа з Кропивниччини Березкіна.

"Ощадбанк" відсудив $ 4,5 млн у "Креатива", який пов'язують із нардепом з Кропивниччини Березкіним.

Прокуратура анонсує, що слідство у справі Березкіна завершиться наприкінці лютого.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький