Допоможіть Даніїлу почути: Маленький житель Кропивниччини чекає підтримки небайдужих

Однорічний Даніїл Калько з села Суботці Знам'янського району потребує допомоги

Про це Depo.Кропивницький повідомили батьки хлопчика.

Дитина не чує, не відтворює звуків і слів, бо не може їх почути, а тому зовсім не розмовляє. На те, щоб він уперше почув маму, потрібно 30 тисяч доларів. До мрії залишилося зовсім небагато – дві тисячі доларів, тому родина знову звертається за допомогою.

У Даніїла – двостороння сенсоневральна глухота четвертого ступеня. Допомогти йому може кохлеарна імплантація – вживлення хірургами у вушко електронного пристрою, що з'єднується зі звуковим процесором, прилаштованим зовні до вушної раковини.

Поки Дані встановили в одне вушко спеціально підібраний навушник, з яким він має хоч трохи почути. "Нам допомогло дуже багато небайдужих. Ми знайшли дешевший варіант імпланта. Але нам досі треба підтримка. Чим швидше зберемо кошти, тим швидше зможемо встановити імплант і Даня зможе почути", – каже мама хлопчика – Ірина.

Детальна інформація за телефонами: (097) 613-13-74 або (099) 107-55-10 (Ірина, мама). Допомогти можна, перераху­вав­­ши кошти на картку "Приватбанку": 5168 7426 0060 8834 або "Ощадбанку": 5167 4901 6279 9986 (Ірина Калько).

Нагадаємо, що у Кропивницькому на підтримку хворого хлопчика проведуть майстер-клас з монотипії.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький