Дороги Кропивниччини закрили для вантажівок та пасажирського транспорту

Такі заходи вживають, щоб не допустити надзвичайних ситуацій, пов'язаних з ускладненням погодних умов

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу патрульної поліції області.

З 13:00 години 25 грудня 2018 року до поліпшення погодних умов: обмежено рух великовагового та пасажирського транспорту на автомобільних дорогах загального користування в межах області; обмежено рух всіх видів транспортних засобів на автомобільних дорогах загального користування М-13 "Кропивницький-Платонове" та М-04 на ділянці "Знам'янка-Олександрія".

З 25 грудня також заборонено рух шкільних автобусів, організуватиметься дистанційне навчання учнів шкіл; обмежено перевезення організованих дитячих груп пасажирським та автомобільним транспортом.

Пізно увечері ускладнення руху спостерігалося між Олександрією та еселищем Пантаївка, між селами Вільне Кропивницькогоо району до села Захарівка Новоукраїнського району, від села Грузьке до села Шостаківка, від села Братолюбівка до села Гурівка Долинського району та від селища Павлиш Онуфріївського району до міста Кременчук Полтавської області, повідомив начальник обласного управління ДСНС Віталій Миронюк.

Для роботи снігоприбиральної техніки водіїв просять не паркувати автомобілі на узбіччях доріг і в заборонених для цього місцях

Нагадаємо, що на дорогах області перемети, а перепад температури повітря сприяє утворенню ожеледиці.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький