“Дурна голова рогам спокою не дає”: У Кропивницькому презентують гумористичні збірки

До Дня сміху презентуються збірки гумору Володимира Поліщука “Дурна голова рогам спокою не дає” та “Весільний генерал — майор міліції”

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.Чижевського.

У понеділок, 1 квітня, 2019 року о 14:00 до Дня сміху у відділі мистецтв відбудеться презентація збірок гумористичних творів Володимира Поліщука “Дурна голова рогам спокою не дає” та “Весільний генерал — майор міліції”.

Писати гуморески та сатиричні мініатюри Володимир Васильович розпочав ще у далекому 1979 році і друкував їх у престижних газетах “Літературна Україна”, “Литературная газета”, у журналах “Вітчизна”, “Україна”, “Перець”, “Крокодил”.

У книгах зібрані усмішки, курйозні та смішні пригоди, які сталися з автором та його колегами під час служби в органах внутрішніх справ.

Усі історії, описані у збірках дотепні і смішні. Вони певним чином характеризують українське суспільство з усіма його вадами і чеснотами. І дають нам зрозуміти, що гумор - “панацея” від жорстоких реалій нашого життя.

Тож усіх шанувальників гумору запрошують на презентацію книг “Дурна голова рогам спокою не дає” та “Весільний генерал — майор міліції”. Вхід  - вільний.

Довідково. Володимир Поліщук  — журналіст, краєзнавець, літератор. Народився 21 червня 1959 р. у с. Підвисоке Новоархангельського району Кропивниччини.

Закінчив Підвисоцьку СШ (1976), Вінницький політехнічний інститут (1981), Національну академію внутрішніх справ України (Київ, 1999).

Працював кореспондентом газети “Будівельник” тресту “Кіровоградбуд” (1986-1992), начальником прес-служби центру громадських зв'язків УВС у Кіровоградській області (1992-2005). Полковник міліції у відставці.

Друкуватися почав з 1979 р.

Автор книг: “Зроблено в Єлисаветграді” (2014), “Будинок, якого уже немає" (2014), “Неатрибутоване місто” (2015), “Там, де Інгул круто вився” (2016), “Сто років тому” (2018), “Час псевдонімів і робкорів” (2018) та ін.

Лауреат премій: обласної краєзнавчої імені Володимира Ястребова (2018), міської журналістської імені Віталія Ципіна (2018).

Нагадаємо, що кропивничан дивуватиме новою гучною прем’єрою Сучасний Театр Сатири.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький