Дві юні плавчині з Кропивницького привезли 11 срібних медалей з Сан-Паулу

Чемпіонат світу серед спортсменів з вадами слуху проходив у Бразилії

Дві юні плавчині з Кропивницького привез…

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на пресслужбу міської ради.

Із 25 по 31 серпня в бразильському Сан-Паулу проходив чемпіонат світу з плавання серед спортсменів з вадами слуху. У складі національної дефлімпійської збірної команди спортивну честь України на престижному турнірі захищали 18 спортсменів, серед яких і дві вихованки КДЮСШ № 1 міської ради Кропивницького – Ірина Терещенко та Дар’я Тарасенко.

Українська збірна посіла третє загальнокомандне місце серед 29 команд, здобувши 20 медалей різного ґатунку: три золоті, 13 срібних і чотири бронзові. На рахунку двох кропивницьких плавчинь - 11 срібних нагород. Зокрема, Ірина Терещенко завоювала шість срібних медалей, а Дар’я Тарасенко п'ять разів підіймалася на другу сходинку п’єдесталу.

Тренує кропивницьких плавчинь Заслужений тренер України Олена Кузніцова.

Нагадаємо, кропивницькі скелелази завоювали дві золоті медалі на Чемпіонаті світу.