Двох підозрюваних у вчиненні грабежу та розбою взяли під варту у залі суду в Кропивницькому

Чоловіків, які за ухвалою районного суду перебували під домашнім арештом, взято під варту в залі апеляційного суду

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу Кропивницького апеляційного суду.

Колегією суддів судової палати у кримінальних справах апеляційного суду до двох чоловіків, підозрюваних у вчиненні грабежу та розбою, застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 45 днів.

За версією слідства, двоє чоловіків на початку лютого цього року у місті Олександрії вчинили відкрите заволодіння чужим майном із застосуванням насильства, яке не є небезпечним для життя чи здоров'я потерпілого. Цього ж дня вчинили напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із насильством, небезпечним для життя чи здоров'я особи, яка зазнала нападу.

Слідчим суддею районного суду відносно підозрюваних застосовано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту строком на два місяці у нічний час.

Прокурор оскаржив вказані ухвали слідчого судді, та просив суд апеляційної інстанції застосувати відносно підозрюваних запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, з огляду на обґрунтованість підозри, тяжкість злочинів та наявність обґрунтованих ризиків, визначених статтею 177 Кримінального процесуального кодексу України, а саме ризик того, що підозрювані можуть переховуватись від органів досудового розслідування та/або суду та вчинити інше кримінальне правопорушення.

За наслідками апеляційного розгляду колегія суддів постановила: апеляційну скаргу прокурора у кримінальному провадженні задовольнити, ухвалу слідчого судді міськрайонного суду від 6 лютого 2019 року скасувати, задовольнити частково клопотання слідчого, застосувати відносно підозрюваних запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 45 днів, взявши їх під варту з зали суду негайно.

Ухвала апеляційного суду набирає законної сили з дня її проголошення, є остаточною та оскарженню в касаційному порядку не підлягає.

Нагадаємо, що стали відомі подробиці резонансного вбивства, скоєного Оленою Добродій, яка вбила доньку.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький