Екс-працівника сервісного центру МВС, який підозрюється в хабарі, взяли під варту

Підозрюваного в одержанні неправомірної вигоди розміром 14000 взяли під варту в залі апеляційного суду

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу Кропивницького апеляційного суду.

Колегією суддів судової палати у кримінальних справах Кропивницького апеляційного суду до чоловіка, підозрюваного у одержанні неправомірної вигоди, застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 39 днів. Підозрюваному визначено заставу у розмірі 57630 грн. Чоловіка, який за ухвалою районного суду перебував під домашнім арештом, взято під варту в залі апеляційного суду.

За версією слідства, чоловік вимагав та отримав неправомірну вигоду у сумі 14 000 гривень за вирішення питання щодо не притягнення особи до адміністративної відповідальності за керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

Крім того, підозрюваний зберігав у власному будинку  набої без передбаченого законом дозволу. Чоловіка підозрюють у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною 1 статті 263, частиною 3 статті  369-2 Кримінального кодексу України.

 

Слідчим суддею районного суду відносно підозрюваного застосовано  запобіжний захід у вигляді домашнього арешту строком на два місяці у нічний час.

Прокурор оскаржив вказану ухвалу слідчого судді, та просив суд апеляційної інстанції  застосувати відносно підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, з огляду на обґрунтованість підозри, тяжкість злочинів та ризик того, що підозрюваний може переховуватись від органів досудового розслідування та впливати на свідків у кримінальному провадженні.

У судовому засіданні захисник просив відхилити апеляційну скаргу прокурора, вказавши, що матеріали клопотання не містять доказів на обґрунтування заявлених ризиків. Крім того, зазначив, що його підзахисний має сталі соціальні зв’язки, раніше до кримінальної відповідальності не притягувався, має постійне місце проживання, є пенсіонером МВС, хворіє, а відтак просив залишити без змін ухвалу слідчого судді.

Сам підозрюваний зазначив, що наразі звільнений з посади провідного консультанта адміністратора територіального сервісного центру 3543 РСЦ МВС України в області за згодою сторін. Висунуту підозру вважає необґрунтованою, проте зі слідством співпрацює, покладені обов’язки виконує сумлінно та просить суд залишити йому запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. 

За наслідками апеляційного розгляду колегія суддів постановила застосувати підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 39 днів. Визначити підозрюваному заставу в розмірі 57630 грн. При внесенні визначеної суми застави підозрюваного з-під варти звільнити

Ухвала апеляційного суду є остаточною та оскарженню в касаційному порядку не підлягає.

Назадаємо, що на Кропивниччині впіймали хабарника з МВС, що обіцяв заплющити очі на правопорушення за 14 тис. грн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький