Експертиза людських решток, знайдених неподалік місця зникнення Діани Хріненко на Кропивниччині, триватиме до середини травня

У поліції заявляють, що є підстави вважати, що вони належать зниклій понад вісім місяців тому 17-річній Діані Хріненко з села Суботці Знам’янського району

Про це новинам повідомив начальник Національної поліції і області Роман Козьяков, повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на "Фейсбук" філії Суспільного телебачення UA: Кропивницький.

Експертиза знайдених решток тіла та фрагментів одягу в селі Нoвопoляна Знам’янськoгo райoну 26 березня триватиме до середини травня. Зі  слів Козьяков, є підстави вважати, що вони належать зниклій понад вісім місяців тому 17-річній Діані Хріненко з села Суботці Знам’янського району.

Мама зниклої дівчини Олена Хріненко телефоном у свою чергу повідомила, що будуть проводити незалежну експертизу.

Нагадаємо, працівники поліції не припиняють пошуки неповнолітньої дівчини навіть попри докази, що вказують на її вбивство. Влітку до пошуків долучились жителі села, поліція, рятувальники, військові, кінологи, волонтери. Вони знайшли розбитий закривавлений телефон дівчини. Пізніше у поліції розповіли про прикраси, які були на Діані Хріненко в момент зникнення.

Кропивницька поліція встановлює, чи знайдені у землі останки належать Діані Хріненко.

Поліція Кропивниччини оприлюднила подробиці щодо знайдених останків: не виключають, що то Дiана Хрiненко.

Експертиза останків, знайдених на Кропивниччині неподалік місця зникнення Діани Хріненко, триватиме більше місяця.

Поле, де були знайдені людські решти поблизу оселі зниклої Діани Хріненко, продовжують обстежувати на Кропивниччині.

Мати зниклої Діани Хріненко розповіла, що у фатальну ніч дівчина сама йшла додому через ревнощі хлопця.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький