Фіскали Кропивниччини за порушення в торгівлі алкоголем і тютюном  наклали штрафів на більше 700 тис. грн

За перший квартал 2019 року до суб’єктів господарювання області застосовано 732,2 тис. гривень фінансових санкцій

За результатами контрольно-перевірочної роботи до суб’єктів господарювання регіону, що здійснюють господарську діяльність у сфері виробництва та обігу підакцизних товарів за січень-березень 2019 року, застосовано 732,2 тис. грн фінансових санкцій, повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу ГУ ДФС  в області.

За результатами заходів, спрямованих на зменшення тіньового обігу підакцизних товарів ГУ ДФС в області проведено 63 перевірки суб’єктів господарювання, за результатами яких застосовано фінансових санкцій на суму 616,6 тис. гривень.

Зокрема, за безліцензійну торгівлю алкогольними напоями – 238,0 тис. грн, тютюновими виробами – 34,0 тис. грн; за торгівлю алкогольними напоями за цінами, нижчими від встановлених мінімальних роздрібних цін – 240,0 тис. грн; за реалізацію тютюнових виробів за цінами, вищими за встановлені законодавством максимальних – 40,0 тис. грн; за зберігання алкогольних напоїв немаркованих марками акцизного податку, або з підробленими марками акцизного податку – 34,0 тис. грн; за зберігання алкогольних напоїв в місцях не внесених до Єдиного реєстру – 17,0 тис. грн; реалізація алкогольних напоїв, тютюнових виробів з порушенням вимог статті 153 Закону України від 19 грудня 1995 року – 13,6 тис. грн; за неподання (несвоєчасне подання) звітності по виробництву та обігу алкогольних напоїв – 68,0 тис. гривень.

На підставі матеріалів отриманих від Головного управління національної поліції в області до суб’єктів господарювання застосовано 47,6 тис. грн фінансових санкцій за порушення законодавства в сфері обігу підакцизних товарів.

Нагадаємо, що у Кропивницькому та області декількох роботодавців покарають мільйонним штрафом

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький