ФК "Олександрія" поступилась у спарингу кіпріотам

Контрольний поєдинок ФК "Олександрія" – ФК АЕЛ у Болгарії завершився з рахунком 0:2

ФК "Олександрія" поступилась у спарингу…

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу олександрійської команди.

Гра з кіпріотським клубом АЕЛ з міста Лімасол проходила на футбольному полі тренувальної бази Національної збірної Болгарії в Софії у вівторок, 16 липня.

Йшла лише п’ята хвилина товариської зустрічі, а Артем Сітало вже двічі атакував ворота суперників. Одна з небагатьох атак кіпріотів на 38 хвилині завершилася взяттям воріт "Олександрії".

Після позиційної помилки захисту олександрійців гравець АЕЛ практично з лінії штрафного майданчика результативно пробиває під поперечину воріт Олега Білика – 0:1. На 53 хвилині олександрійці заробили право на пробиття вільного удару біля штрафного майданчика кіпріотів, та удар Кирила Ковальця заблокував захист суперника, перевівши м’яч на кутовий.

На 63 хвилині олександрійські захисники грубо зіграли проти кіпріотського футболіста, і арбітр призначає пенальті, яке чітко реалізує Рубен Хурадо – 0:2.

На 70 хвилині з вигідного положення пробивав Дмитро Шастал, та як слід не влучив по м’ячу, що зрізався у нього з ноги. На 79 хвилині суперники українців заробили право на пробиття одинадцятиметрового штрафного удару – але цей удар пройшовся значно вище воріт. У цілому матч проходив у рівній боротьбі, зазначають у ФК "Олександрія".

Нагадаємо, що раніше "Олександрія" перемогла македонський клуб.