ФОП з Кропивницького заплатить більше 125 тис. грн штрафу за неоформленого працівника

Суд в Дніпрі підтвердив позицію відділу з питань праці міської ради Кропивницького щодо стягнення штрафу у розмірі 125190 грн за неоформленого працівника

Про це повідомляє Depo.Кропивницький з посиланням на прес-службу відділу з питань праці міської ради міста Кропивницького.

Третій апеляційний адміністративний суд підтвердив позицію відділу з питань праці міської ради міста Кропивницького щодо накладення штрафних санкцій за неоформлену працю.

Інспектори праці 09.01.2019р., на території міста Кропивницького виявили неоформлену працю у приміщенні магазину ФОП М. 23.01.2019 р. відділом з питань праці за виявлені порушення винесено Постанову про накладення штрафу у сумі 125 190 грн.

Суб’єкт господарювання звернувся до окружного адміністративного суду з позовом про скасування штрафних санкцій. Суд, розглядаючи справу не знайшов порушень трудового законодавства у діях такого суб’єкта господарювання та повністю задовольнив його позов.

Не погодившись з рішенням суду першої інстанції, відділ з питань праці звернувся з апеляційною скаргою до третього апеляційного адміністративного суду (м. Дніпро).

Дослідивши матеріали справи, суд дійшов до висновку, що фахівці відділу з питань праці довели правомірність своїх дій.

У даний час проводяться заходи по примусовому стягненню з ФОП М. суми штрафу 125 190 грн. до місцевого бюджету міста Кропивницького.

Нагадаємо, що на Кропивниччині повернули з незаконного користування ділянок на 44 млн грн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кропивницький